STOMATOLOGIA
Wacław Kasza
lekarz medycyny
Bielsko-Biała
 
Anna Kasza-Ptak lekarz dentysta
43-300 Bielsko-Biała,
ul. Stefanii Sempołowskiej 32 A
Tel. kom. +48 508 125 360
Tel. +48 33 497 47 67
Informacja o polityce cookies ...
Projekt i wykonanie - Marek Landowski
www.marlan.pl
GABINET Tel. +48 508 125 360 /+48 33 497 47 67
Szanowni Państwo!
Z przyjemnością pragnę Państwa zaprosić do odwiedzin i zapoznania się z ofertą gabinetu Stomatologia Anna Kasza-Ptak. Wiemy jak trudno jest wybrać gabinet, który obdarzą Państwo zaufaniem. Dla ułatwienia wyboru przedstawiamy to co nas wyróżnia.
Troska o dobro Pacjenta - Korzystamy z urządzeń, spełniających najwyższe europejskie normy, dzięki czemu możemy zaoferować Naszym Pacjentom usługi na najwyższym światowym poziomie oraz pełen komfort podczas wizyty.
Bezpieczeństwo Naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze – Każdy pacjent ma zapewniony sterylny zestaw narzędzi rozpakowywany w jego obecności a wszędzie tam gdzie jest to możliwe wykorzystujemy materiały jednorazowego użytku.
Kompleksowe leczenie - Współpracujemy z chirurgiem - impalantologiem oraz ortododontą dzięki czemu możemy Naszym Pacjentom zaproponować szeroki zakres rozwiązań, nawet w najtrudniejszych przypadkach.
Gabinet Przyjazny Dzieciom – Leczenie Najmłodszych Pacjentów sprawia nam wyjątkowo dużo radości. Rozpoczynając od wizyty adaptacyjnej, poprzez umiejętne połączenie zabawy z leczeniem, sprawiamy, że dzieci same będą prosić o wyleczenie ząbków i polubią wizyty w naszym gabinecie.
Stomatologia rodzinna – Leczymy już całe rodziny! U nas to dzieci przekonują rodziców, dziadków, aby również sprawdzili i zbadali swoje zęby. Projektując nasz gabinet staraliśmy się uciec jak najdalej od stereotypowego wyglądu gabinetu lekarskiego. Rodzinna atmosfera, przytulny wystrój wnętrza oraz kącik zabaw dla dzieci nawiązują do klimatu domowego.
Profilaktyka dla kobiet w ciąży – W ramach opieki nad Naszymi Pacjentkami, przyszłe mamy mogą uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat diety, higieny jamy ustnej w czasie ciąży jak i po porodzie oraz poradę w zakresie higieny jamy ustnej noworodka. Nasze Pacjentki mogą również korzystać z kompleksowej opieki ginekologicznej.
Profesjonalizm – Doskonalimy nasze umiejętności na licznych kursach i szkoleniach w kraju jak i za granicą. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i technologie oraz najlepsze materiały stomatologiczne, które w połączeniu z profesjonalną obsługą i indywidualnie dopasowanymi metodami leczenia przynoszą uznanie i zaufanie naszych Pacjentów.
Serdecznie zapraszamy - lekarz stomatolog Anna Kasza - Ptak
Zapraszamy